Zaključna ekskurzija devetega razreda

Ob zaključku našega osnovnošolskega šolanja, smo se  devetošolci odpravili na zaključno ekskurzijo v Gardaland, Safari park in Verono.

Prvi dan smo uživali v zabaviščnem parku Gardaland, kjer smo preizkušali vrsto adrenalinskih atrakcij. Seveda so nas najbolj mikale tiste »najhujše«, tiste, ko ti želodec skoraj zleze v glavo, kot so »Prosti pad« in »Blue Tornado« …
Ali smo si vsi »upali« tja gor, pa naj zaenkrat ostane skrivnost.

Po dolgi, skoraj neprespani noči smo se zapeljali v Safari park med leve in žirafe in se v nadaljevanju še sprehodili med opicami, želvami, volkovi in drugimi eksotičnimi in manj eksotičnimi živalmi.

Nato smo obiskali mesto Verono, kjer smo si ogledali amfiteater in Julijino rojstno hišo, kjer smo podoživljali tragično ljubezensko zgodbo Romea in Julije.

S tem smo našo ekskurzijo zaključili in se, polni lepih doživetij podali proti domu.