Materinski dan v Podkraju

V nedeljo, 28.3.2010, smo na podružnici Podkraj izpeljali prireditev ob materinskem dnevu. Učenci so staršem pripravili pester program. Najmlajši so zapeli in zaplesali o pomladi, večji učenci pa so skozi šaljive rime govorili o prijateljstvu in ljubezni. Nastopil je tudi otroški pevski zbor Cekinček in otroški cerkveni pevski zbor. Pridružili so se nam ljudski pevci in godci iz Podkraja, ženska pevska skupina Marjetice in kitarist Matej Likar ter harmonikaša Timotej in Tomaž. Prireditev so povezovale šestošolke: Manca, Ana in Tinkara. Ob koncu sta nam nasvete delili še podkrajski »tetki«, ki sta ju odlično odigrali Petra in Jana. Ogledali smo si tudi razstavo čipk in glinenih izdelkov. Prireditev se je zaključila z družabnim srečanjem.